Цветы

Цветы

Сообщение Milosh » 04 май 2021, 15:13

Мне бы хотелось купить букет из разных по цвету хризантем. Где сейчас такие продаются?
Milosh

Re: Цветы

Сообщение Venera » 04 май 2021, 19:41

Обязательно загляните в данный интернет-магазин, если Вам нужен букет из разных хризантем https://www.royal-flowers.dp.ua/bouquet ... anthemums/ . Его ассортимент Вас гарантированно порадует. Кроме того, там ещё и цены предлагаются самые выгодные по рынку.
Venera

Сообщение Mir » 29 май 2021, 18:47

Потрібно у Львові купити якийсь красивий і шикарний букет, там щоб він одразу сподобався. Що з цього приводу можете взагалі порадити? Буду вдячний, бо сам нічого не розумію)
Mir

Сообщение Kiton » 29 май 2021, 21:58

Milosh писал(а):Мне бы хотелось купить букет из разных по цвету хризантем. Где сейчас такие продаются?

А что разве сейчас еще сезон хризантем? Я думал они уже все отцвели, это же осенние и зимние цветы или я что-то в этом не понимаю?
Kiton

Сообщение Garr » 29 май 2021, 22:06

Mir писал(а):Потрібно у Львові купити якийсь красивий і шикарний букет, там щоб він одразу сподобався. Що з цього приводу можете взагалі порадити? Буду вдячний, бо сам нічого не розумію)

З приводу красивих букетів мабуть запитувати не варто, бо квіти для дівчат за замовчуванням красиві прям всі. Звичайно є в кожної свої вподобання, але судячи з особистого досвіду, вони в більшості випадкові збігаються. Я вам взагалі раджу купувати десь середній букет, бо букет з декількома квітками виглядають якось не дуже, а якщо квіток дуже багато то це звичайно дорого ( хоча можливо у вас проблем з грошима немає) і трішки пафосно, великі букети не треба дарувати без особливої причини. Але це тільки моя думка.
Як на мене щоб точно не помились в виборі, вам треба дарувати троянди (їй майже всі люблять). Звичайно ви можете мені сказати, що троянди це банально, але я вам можу відповісти, що зараз є безліч сортів троянд, які дарють далеко не всім.
Ось у Львові є хороший й інтернет-магазин де можна купити букет піоновидних троянд https://kvitna.ua/collection/bouquets-of-peony-roses Бутони в них пишні, тому букет з них буде виглядати дуже солідно і красиво. Раджу)
ИзображениеИзображение
Garr

Вернуться в Статьи сайта